Pension "Polana"

Zveme všechny, kteří potřebují utéct od každodenního stresu a chtějí "dobít akumulátory", k odpočinku plnému pozitivní energie v malebné obci Jezersko, obklopené horským pásmem Spišské Magury.

Pension "Chata Polana" je proslulý opravdovou rodinnou atmosférou a neopakovatelnou horalskou pohostinností. Jeho poloha v tiché horské kotlině, pohodlné vybavení a srdečnost správců - rodiny Vnenčákových - vám umožní strávit ve slovenských Tatrách nezapomenutelné okamžiky. V každé roční době.

V létě poskytujeme hostům terasu vyzdobenou květinami a gril a speciálně upravené místo pro táborák. Během zimních večerů atmosféru zahřívá oheň plápolající v krbu, urputné zápasy fotbálku a vynikající svařené víno. V celém pensionu je bezplatný přístup k internetu pomocí WIFI, v salónu se můžete také dívat na televizi (satelit).

Naši hosté mají rovněž možnost ochutnat speciality slovenské kuchyně - snídaně a obědovečeře - a posedět u baru. U pensionu se nachází bezplatné parkoviště a půjčovna lyží a snowboardů.

projekt: casus design, wdrożenie: webwizards